Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Jesteśmy kancelarią radców prawnych z siedzibą w centrum Łodzi. Jako podmiot działamy od 2017 roku, po połączeniu naszych indywidualnych praktyk zawodowych. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych radców prawnych nastawionych na świadczenie usług wysokiej jakości z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Świadczymy również usługi z zakresu przetwarzania i ochrony danych osobowych. Współpracujemy z księgowymi, doradcami podatkowymi i tłumaczami, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania ich problemów.

Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorców, również w zakresie przetwarzania danych osobowych, a także w prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w zagadnieniach dotyczących zatrudniania cudzoziemców i służebności przesyłu. Nie są to jedyne dziedziny prawa, w których świadczymy usługi. W obszarze naszych zainteresowań znajduje się również prawo gospodarcze, spadkowe, własności intelektualnej, konsumenckie, przewozowe i spedycyjne. Świadczymy usługi jako Inspektor Ochrony Danych zgodnie z wymogami RODO. Oprócz prowadzenia typowej obsługi prawnej prowadzimy również szkolenia. Nasza oferta zainteresuje przedsiębiorców dążących do poszerzenia wiedzy i świadomości w zakresie prawa – swojej oraz swoich pracowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Rating: 10.0/10. From 13 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.77334, Długość geograficzna: 19.47083859999998

Podlinkuj wpis:

3 thoughts on “Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

 • 19 czerwca 2019 o 12:03
  Permalink

  Skutecznie i ze zrozumieniem potrzeb klięta

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 1 maja 2019 o 12:20
  Permalink

  Polecamy usługi tej kancelarii – znają się na swojej pracy. Pani mecenas pomogła nam „ogarnąć” nasze sprawy spadkowe , a sami nie mielismy bladego pojęcia jak to zrobić. Zaczeliśmy działać na włąsną rękę i wszystko pomieszlaiśmy, ale kancelaria nam wszystko naprostowała i osiągnęliśmy zamierzony efekt.

  Odpowiedz
 • 23 stycznia 2019 o 16:52
  Permalink

  Bardzo szybka, miła i skuteczna obsługa prawna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *