Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

Jesteśmy radcami prawnym, którzy specjalizują się w:

  • prawnej obsłudze biznesu;
  • prawie spółek;
  • prawie własności intelektualnej, e-biznesie i ochronie danych osobowych;
  • prawnie nieruchomości;
  • prawie rolnym i żywnościowym;
  • windykacji należności i odszkodowaniach;
  • sporach sądowych i administracyjnych;
  • prawnej opiece Seniora.

Łączymy tradycyjne specjalizacje z pasją do nowatorskich rozwiązań prawnych i biznesowych. Wierzymy, że poznanie i zrozumienie istoty Twojej działalności pozwoli nam na zapewnienie dla Ciebie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Wiedząc jak ważne są przejrzyste relacje, zawsze dotrzymujemy danego przez siebie słowa.

Naszym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej firmy. Działamy tak, abyś Ty mógł spokojnie i bez ryzyka odnosić sukcesy w swojej branży.

Wiedza oraz doświadczenie połączone z nieszablonowym podejściem do problemów prawnych pozwala nam opracowywać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania. Systematycznie rozwijamy się dla Ciebie, tak aby być gotowym na ciągłe zmiany w otaczającej nas rzeczywistości prawnej.

W naszej pracy kierujemy się trzema głównymi zasadami. Priorytetem dla nas jest: poznanie Twoich potrzeb, zagwarantowanie przejrzystych relacji na każdym etapie współpracy oraz opracowanie i wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań.

Prawidłowa diagnoza Twoich potrzeb oraz przejrzyste relacje są dla nas kluczem do osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie rezultatu. Niezwykle ważne jest dla nas to, abyś miał pełną świadomość tego co nam zlecasz, co od nas dostaniesz oraz ile Cię to będzie kosztowało.

Dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi były skrojone na miarę Twoich potrzeb. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi, aby doradzić, pomóc podjąć decyzję lub znaleźć rozwiązane Twojego problemu.

No votes yet.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.762583, Długość geograficzna: 19.471925000000056

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *