Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Spieler

Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Spieler zajmuje się obsługą prawną klientów indywidualnych oraz firm z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa własności intelektualnej, karnego, rodzinnego. Reprezentujemy klientów w sądach powszechnych (rejonowych, okręgowych, apelacyjnych, NSA, SN) i przed organami administracji na każdym etapie postępowania, w bankach, przed deweloperami. Sporządzamy pisma procesowe, np. pozwy, apelacje, kasacje, zażalenia, sprzeciwy, wnioski, odwołania od decyzji, udzielamy porad prawnych, uczestniczymy w negocjacjach i przesłuchaniach.

Rating: 9.6/10. From 43 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2399859, Długość geograficzna: 20.994443899999965

Podlinkuj wpis:

3 thoughts on “Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Spieler

 • 26 kwietnia 2018 o 09:18
  Permalink

  Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Pani Mecenas za pomoc w sprawie przeciwko ZUS. Jako człowiek który pierwszy raz miał do czynienia z sądem otrzymałem profesjonalną pomoc która to doprowadziła do szczęśliwego dla mnie finału. Szczerze polecam jako prawnika P. Monikę i jeszcze raz dziękuje za pomoc.
  Robert P.

  Odpowiedz
 • 11 lipca 2017 o 21:11
  Permalink

  Wśród rozlicznych talentów jakie posiada Pani Adwokat Monika Spieler niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta. Za to Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego zwłaszcza przy rozwodach, które do przyjemnych nie należą. Poza tym jest rzeczowa, skrupulatna i bardzo ładnie pisze pisma procesowe, co niezwykle mnie urzekło, a czytałam innych adwokatów i nie podobały mi się absolutnie. Jest też elastyczna, dobiera strategię do potrzeb procesu i oczywiście tego co napisze druga strona pozwu. I na koniec mogę jeszcze dodać, że oprócz tego, iż to bardzo pozytywna osoba, ciepła (taka ludzka), to niezwykle inteligentna co od razu daje się wyczuć. Nie mogłam lepiej trafić i dziękuję jej bardzo za poprowadzenie mojej sprawy rozwodowej.

  Odpowiedz
 • 1 października 2016 o 22:09
  Permalink

  Korzystałem z usług Pani mecenas. Zawsze przygotowana wzorowo do sprawy w przeciwienstwie do adwokatów drugiej strony. Normalny ludzki kontakt i atmosfera. Do tej pory nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem wśród adwokatów nawet wśród znajomych. Polecam każdemu.

  Ranking: 5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *