Kancelaria Adwokacka – Adwokat Damian Nyckowski

Kancelaria Adwokacka adwokata Damiana Nyckowskiego świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych i administracyjnych. Ponadto adwokat Damian Nyckowski zapewnia kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców.

Rating: 9.2/10. From 50 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.0137902, Długość geograficzna: 18.59844369999996

Podlinkuj wpis:

9 thoughts on “Kancelaria Adwokacka – Adwokat Damian Nyckowski

 • 5 listopada 2016 o 08:27
  Permalink

  Pan Mecenas wygrał mi sprawe o odszkodowanie za rozbite aut, dostałem więcej niż pierwotnie chciałem, warunki finansowe uważam ze były bardzo dobre szczególnie ze wcześniej rozmawiałem z innymi adwokatami. Potwierdzam wcześniejsze wpisy

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 2 października 2016 o 16:56
  Permalink

  Potwierdzam dobry adwokat i dobry fachowiec, super kontakt i rzetelne prowadzenie sprawy. Polecam z czystym sumieniem.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 12 września 2016 o 15:21
  Permalink

  Bylem na razie na pierwszym spotkaniu. Pan mecenas byl bardzo dobrze przygotowany. Wydaje sie, ze wykonuje bardzo solidnie swoj zawod. Przedstawia argumenty za i przeciw, rozne strony ¨medalu¨.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2016 o 18:07
  Permalink

  Skorzystałem z usług pana mecenasa i jestem zadowolony z jego pracy, sprawnie poprowadził moją sprawę rozwodową a efekt był lepszy niż się spodziewałem. polecam

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 17 marca 2016 o 18:21
  Permalink

  Polecam! Bardzo sympatyczny i co najważniejsze rzetelny prawnik. Dostępny dla klienta. Nie zdziera z klienta jak robi to wielu prawników. Na pewno będę korzystać z usług Pana Mecenasa przy kolejnych sprawach.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 11 lutego 2016 o 20:13
  Permalink

  Znalazłam adwokata po opiniach w internecie i rzeczywiście jest bardzo dobrym adwokatem przede wszystkim jest miły, spokojny, wszystko mi dokładnie tłumaczył co jest bardzo ważne gdy przychodzi osoba zielona i nie rozumie tego gąszczu przepisów poza tym podobała mi się jak mnie reprezentował w sądzie uważam że jest godny polecenia.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 29 stycznia 2016 o 23:00
  Permalink

  Bardzo miły i szarmancki człowiek. Chociaż przegraliśmy to i tak jestem bardzo zadowolona bo mecenas walczył w sądzie jak lew. Moja sprawa była po prosu skąplikowana i trochę beznadziejna ale i tak sporo dla mnie wywalczył więc się cieszę. Nie zdarł ze mnie skóry a co najważniejsze czuła że ktoś działał w mojej sprawie a nie wziął kasę i olał temat. Polecam wszystkim którzy tak jak ja boją się sądów i adwokatów.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 1 grudnia 2015 o 21:02
  Permalink

  Bardzo dobry adwokat od spraw cywilnych. Poleciłem mu skomplikowaną sprawę cywilną (która nie chciał się zając żaden adwokat) i wygraliśmy.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 30 listopada -0001 o 00:00
  Permalink

  Bardzo dobry kontakt. Skutecznie reprezetował mnie w mojej sprawie rodzinnej.

  Ranking: 5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *