Adwokat Warszawa – Jakub Sapiński – Przasnyska 11/73

Kancelaria Adwokacka – Jakub Sapiński – Moja kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów sądowych i postępowań arbitrażowych obejmujących wszelkie dziedziny prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego.

Rating: 10.0. From 10 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Podlinkuj wpis:

4 thoughts on “Adwokat Warszawa – Jakub Sapiński – Przasnyska 11/73

 • 13 lutego 2018 o 22:27
  Permalink

  Kancelaria mec. Jakuba Sapińskiego jest godna polecenia. Bardzo profesjonalna obsługa prawna, wysokie kompetencje mec. Sapińskiego oraz bardzo duże zaangażowanie w prowadzonej sprawie. Miła i fachowa pomoc. Moja sprawa zakończona pomyślnie dla mnie.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z czystym sumieniem polecam.

  5
  Odpowiedz
  • 17 października 2018 o 21:54
   Permalink

   Do pana Mecenasa Sapińskiego trafiłem sugerując się opiniami zamieszczonymi tutaj. Po dwóch latach współpracy zakończonej sukcesem muszę przyznać, że był to najlepszy wybór. Pan Mecenas poprowadził moją sprawę w sposób rzetelny i profesjonalny. Jest niezwykle sumienny, obowiązkowy i punktualny. Zawsze oddzwania i odpisuje na maile. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.

   5
   Odpowiedz
 • 22 lutego 2018 o 20:22
  Permalink

  Szczerze polecam. Zanim moją sprawą zajął się Pan Mecenas Jakub Sapiński wglądało to dość nieciekawie, zupełnie jakby wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. Miałem okazję przekonać się jak ważna jest w takiej sytuacji pomoc doświadczonego adwokata. Nie chodzi nawet o znajomość paragrafów tylko umiejętność opracowania i egzekwowania planu, indywidualne podejście do sprawy, bardzo dobry kontakt z klientem i skuteczność – sprawa zakończyła się pomyślnie.

  5
  Odpowiedz
 • 2 marca 2018 o 21:23
  Permalink

  Z pełną świadomością polecam Pana Mecenasa jako profesjonalistę w swoim fachu. Jest to niewątpliwie osoba bardzo konkretna, kompetentna a przy tym posiadająca klasę zarówno w Sądzie jak i poza nim. Doskonale wie co robi i robi to skutecznie. Do prowadzonej mojej sprawy sądowej podszedł rzeczowo, indywidualnie i z pełną precyzją. Dzięki mecenasowi Sapińskiemu koszty sprawy dla mnie były minimalne.

  5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *