Adwokat Warszawa – Jakub Sapiński – Przasnyska 11/73

Kancelaria Adwokacka – Jakub Sapiński – Moja kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów sądowych i postępowań arbitrażowych obejmujących wszelkie dziedziny prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego.

Rating: 9.9/10. From 14 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Podlinkuj wpis:

7 thoughts on “Adwokat Warszawa – Jakub Sapiński – Przasnyska 11/73

 • 5 czerwca 2019 o 14:16
  Permalink

  Korzystaliśmy z mężem z porady prawnej Pana Mecenasa Jakuba Sapińskiego, którego cechuje kompetencja i profesjonalizm. Pan Mecenas jest osobą bardzo kontaktową co ułatwiło nam zrozumienie subtelnych niuansów prawa, tak trudnych czasami do wyłapania dla laika. Jestem usatysfakcjonowana sposobem zakończenia sprawy. Przy tym wszystkim Pan Jakub jest bardzo sympatyczny i pomocną osobą. Na każdym etapie sprawy mogłam się zwrócić o pomoc i zawsze ją otrzymywałam. Polecam usługi kancelarii.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 29 grudnia 2018 o 16:29
  Permalink

  Nie chciałbym go mieć po przeciwnej stronie. Bardzo skuteczny adwokat, dobry praktyk, doświadczona osoba. Załatwił moją sprawę idealnie. Wart każdych pieniędzy. Moja sprawa była skomplikowana, a Pan Jakub doprowadził ją do końca i wygraliśmy.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
  • 26 stycznia 2019 o 21:22
   Permalink

   Jeżeli szukasz bardzo dobrego adwokata to polecam mecenasa Jakuba Sapińskiego. Bardzo uczciwy, rzetelny i profesjonalny adwokat. Mogę z ręka na sercu polecić Pana mecenasa Jakuba każdemu kto potrzebuje pomocy. Swoją wiedzą, doświadczeniem i życzliwością podchodzi do sprawy. Pan Jakub bardzo sprawnie pomógł mi w sprawie karnej za co jestem Mu bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuje.

   Ranking: 5
   Odpowiedz
 • 2 marca 2018 o 21:23
  Permalink

  Z pełną świadomością polecam Pana Mecenasa jako profesjonalistę w swoim fachu. Jest to niewątpliwie osoba bardzo konkretna, kompetentna a przy tym posiadająca klasę zarówno w Sądzie jak i poza nim. Doskonale wie co robi i robi to skutecznie. Do prowadzonej mojej sprawy sądowej podszedł rzeczowo, indywidualnie i z pełną precyzją. Dzięki mecenasowi Sapińskiemu koszty sprawy dla mnie były minimalne.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 22 lutego 2018 o 20:22
  Permalink

  Szczerze polecam. Zanim moją sprawą zajął się Pan Mecenas Jakub Sapiński wglądało to dość nieciekawie, zupełnie jakby wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. Miałem okazję przekonać się jak ważna jest w takiej sytuacji pomoc doświadczonego adwokata. Nie chodzi nawet o znajomość paragrafów tylko umiejętność opracowania i egzekwowania planu, indywidualne podejście do sprawy, bardzo dobry kontakt z klientem i skuteczność – sprawa zakończyła się pomyślnie.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 13 lutego 2018 o 22:27
  Permalink

  Kancelaria mec. Jakuba Sapińskiego jest godna polecenia. Bardzo profesjonalna obsługa prawna, wysokie kompetencje mec. Sapińskiego oraz bardzo duże zaangażowanie w prowadzonej sprawie. Miła i fachowa pomoc. Moja sprawa zakończona pomyślnie dla mnie.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z czystym sumieniem polecam.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
  • 17 października 2018 o 21:54
   Permalink

   Do pana Mecenasa Sapińskiego trafiłem sugerując się opiniami zamieszczonymi tutaj. Po dwóch latach współpracy zakończonej sukcesem muszę przyznać, że był to najlepszy wybór. Pan Mecenas poprowadził moją sprawę w sposób rzetelny i profesjonalny. Jest niezwykle sumienny, obowiązkowy i punktualny. Zawsze oddzwania i odpisuje na maile. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.

   Ranking: 5
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *