Adwokat Organiściak Maciej – Kancelaria Adwokacka w Łodzi

Adwokat Maciej Organiściak prowadzi kancelarię adwokacką w Łodzi przy ul. Więckowskiego 20 lok. 42. Kancelaria specjalizuje się w sprawach cywilnych – o zapłatę, odszkodowaniach, rodzinnych (rozwód, alimenty, separacja, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, podział majątku), spadkowych (nabycie i odrzucenie spadku, zachowek, podział spadku) i karnych.

Klientów reprezentujemy przed sądami i urzędami na terenie całego województwa łódzkiego. Zapewniamy wsparcie zarówno na etapie sądowym, jak i prowadzimy szerokie doradztwo prawne i pomagamy w polubownych rozstrzygnięciach sporów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Rating: 9.8/10. From 119 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.7721507, Długość geograficzna: 19.45161029999997

Podlinkuj wpis:

22 thoughts on “Adwokat Organiściak Maciej – Kancelaria Adwokacka w Łodzi

 • 5 lutego 2020 o 23:00
  Permalink

  Wybitny fachowiec w sprawach cywilnych i rodzinnych. Najpierw prowadził moją sprawę o zwrot darowizny, a później miałem problemy ze sprawą alimentacyjną. W obu sprawdził się bardzo dobrze. Nigdy też nie było problemu z osobistym kontaktem z mecenasem przez telefon, aby na szybko coś doradził.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 22 stycznia 2020 o 23:15
  Permalink

  Polecam współpracę z Panem Mecenasem Organiściakiem. Prowadził mi sprawę i wygrałem w 2 instancjach, wyrok jest ostateczny. Komunikacja dobra, wiedza wysoka. Szczerze polecam.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 18 listopada 2019 o 23:17
  Permalink

  Kontakt z Panem Maciejem jest niezwykle miły i sympatyczny, prowadzenie sprawy jest bardzo profesjonalne i jednocześnie zrozumiałe dla osoby nie będącej prawnikiem. Gorąco zachęcam do skorzystania z porad prawnych, bo mój problem rozwiązano znakomicie i uniknąłem sporych kosztów.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 5 sierpnia 2019 o 12:30
  Permalink

  Pan Maciej to człowiek na właściwym miejscu. Bardzo dobry fachowiec, skuteczny w działaniu z dużą wiedzą prawniczą, a do tego bardzo przyjazny i kulturalny. Oczywiście sprawa o podziale majątku została przeze mnie wygrana. Jest adwokatem któremu zaufałem i tego nie żałuję, serdecznie polecam.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 12 marca 2019 o 16:12
  Permalink

  Bardzo sympatyczny adwokat i świetny specjalista od prawa rodzinnego. Z dużym prawdopodobieństwem powiem, że nie ma drugiego tak dobrego adwokata w rozwodach w Łodzi jak Pan Maciej. Zawsze dostępny – nie wysługuje się zastępcami tylko osobiście prowadzi sprawy. Zdarzało mi się zadzwonić w weekend i zawsze odbierał.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 28 stycznia 2019 o 19:11
  Permalink

  Polecam Pana Mecenasa. Wspanialy czlowiek i swietny fachowiec.Prowadzi moja sprawe, bardzo trudna o rozwod, w Sadzie I instancji dokonal rzeczy wrecz niemozliwej, zawsze swietnie przygotowany, pomyslowy, nie ma zadnych problemow z kontaktem z Panem Mecenasem, zawsze znajduje czas dla klienta. Ma bardzo ludzkie podejscie i jak na takiego mlodego czlowieka, posiada duza wiedze i duze doswiadczenie, jest rzeczowy i walczy o swojego klienta do samego konca.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 7 października 2018 o 07:12
  Permalink

  Adwokat prowadził moją sprawę dotyczącą stwierdzenia nieważności umowy o dożywocie i odwołania darowizny przed sądem w Łodzi. Profesjonalnie oraz rzetelnie przygotowując się do każdej rozprawy, doprowadził do pozytywnego ich końca. Zawsze merytorycznie przygotowany i dostępny czasowo – nie ma problemu żeby do niego zadzwonić w różnych porach dnia i porozmawiać osobiście, co często jest rzadkością u innych adwokatów, a jest bardzo pomocne, bo człowiek ma tysiące myśli i pytań w toku sprawy.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 24 października 2018 o 20:03
  Permalink

  Kancelarię znalazłem przez internet głównie sugerowałem się opiniami uznałem że kancelaria ma dobre opinie więc zadzwoniłem, przedstawiłem sprawę, po uzgodnieniu kwoty, która była naprawdę sensowna, adwokat przystąpił do działania. Osoba kompetentna, dostępna (odbierał telefon nawet po godzinach swojej pracy, odpowiadał także na wszystkie moje wątpliwości), merytorycznie osoba przygotowana i uprzejma. Generalnie – sprawa zakończona wg mojej myśli. Mogę polecić kancelarię innym potrzebującym adwokata. Jeśli musiałbym skorzystać z adwokata to na pewno zgłoszę się tej kancelarii (choć już nie chciałbym stawać na sali sądowej).

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 23 lipca 2018 o 18:37
  Permalink

  Super adwokat – dobry kontakt, przystepne ceny, zaangazowany w sprawe!

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 19 czerwca 2018 o 08:24
  Permalink

  Polecam z czystym sumieniem Pana Organiściaka i jego kancelarie, adwokat konkretny, rzetelny i przede wszystkim otwarty i szczery bez owijania w bawełnę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, po prostu stworzony do tej pracy. Sprawy prowadzi samodzielnie, wzorcowy kontakt.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 11 marca 2018 o 10:24
  Permalink

  Szukałam dobrego prawnika do spraw rodzinnych i czytałam różne opinie na forach. Bardzo dużo osób polecało mecenasa Organiściaka jako dobrego specjalistę od rozwodów i spraw związanych z dziećmi i już z perspektywy czasu muszę potwierdzić te pozytywne opinie. Na największy plus zaliczam bardzo dobry kontakt z mecenasem i jego osobiste zaangażowanie w sprawę.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 12 stycznia 2018 o 10:43
  Permalink

  Polecam Pana adwokata Macieja Organiściaka. Korzystałem z jego usług przy okazji mojej sprawy majątkowej po rozwodzie. Zawsze dostępny, z profesjonalizmem podchodzi do prowadzonych spraw. Moja koleżanka, która poleciła mi Pana Mecenasa również była zadowolona z jego usług przy sprawie dotyczącej zachowku. Jeszcze raz polecam.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 17 listopada 2017 o 22:12
  Permalink

  Pan Maciej to bardzo dobry fachowiec, skuteczny w działaniu z dużą wiedzą prawniczą, a do tego bardzo przyjazny i kulturalny. Poratował mnie w sprawie spadkowej, gdyż mama przepisała wszystko na siostrę i ta nie chciała mi wypłacić należnego zachówku.
  Teraz obdarzając Pana Macieja zaufaniem po wygranej poprzedniej sprawie powierzyłam mu sprawę o odszkodowanie za wypadek i również współpraca rozwija się pozytywnie.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2017 o 13:27
  Permalink

  Przemiły człowiek,bardzo skuteczny i konkretny,krótko i rzeczowo przeprowadza sprawę 😉 , a przy tym uczciwie podchodzi w sprawie honorarium. Gorąco polecam – to wyjątkowy fachowiec!!!;-)

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 11 stycznia 2017 o 12:09
  Permalink

  Nie mogłem się stawić na sprawie w Łodzi, bo mieszkam w Anglii – wszystko udało się załatwić przez internet z Panem Mecenasem, zupełnie bez mojego udziału i konieczności przylotu do Polski. Polecam i Pozdrawiam Piotr Wysocki.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 2 listopada 2016 o 23:12
  Permalink

  Adwokat, który prowadził mi sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie męża. Wygrana z impetem. Orzeczona wina męża, solidne alimenty itd. Wiedza Pana adwokata jest na według mojej oceny na bardzo wysokim poziomie. Ma również wielkie wyczucie sprawy, gdyż sprawa zakończyła się dokładnie jak powiedział. Fachowiec naprawdę godny polecenia. Na sprawy nie wysyła zastępców, a chodzi samodzielnie.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 2 listopada 2016 o 06:13
  Permalink

  Pan Mecenas Maciej Organiściak pomimo młodego wieku jest adwokatem „z krwi i kości”. Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą – była żona uniemożliwia mi kontakty z dziećmi i ciągle żąda co raz większych alimentów. Spokojnie i rzeczowo wyjaśnił o co chodzi – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jest bardzo trudna. Ostatecznie w całości wygrana i to przeciwko jednemu z najlepszych łódzkich adwokatów.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 15 października 2016 o 22:24
  Permalink

  Wspaniały człowiek! Wiele dla mnie zrobił dobrego, polecam!

  Odpowiedz
 • 23 lipca 2016 o 19:20
  Permalink

  Młody i ambitny adwokat na którego można zawsze liczyć. Widać, że jeszcze woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Reprezentował mnie w sprawie o alimenty już na etapie apelacji i udało mu się je obniżyć o 400 zł z czego jestem bardzo zadowolony. Ceny ma bardzo przystępne.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 19 maja 2016 o 15:32
  Permalink

  Pan Maciej to świetny specjalista od prawa cywilnego i spraw gospodarczych. Stale z nim współpracuję w związku z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą i niejednokrotnie pisał mi nakazy zapłaty, sprzeciwy, czy wnioski o egzekucję. Zawsze wszystko odbywało się sprawnie i fachowo. POLECAM

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 19 grudnia 2015 o 21:39
  Permalink

  Mnie adw. Organisciak pomogl w zalatwieniu dozoru elektronicznego do odbywania kary pozbawienia wolnosci. Wszystko przebieglo sprawnie i z dobrym rezultatem. Pozniej kilkakrotnie dzwonilem do mecenasa z zapytaniem o kilka spraw i zawsze znalazl dla mnie czas, zeby mi doradzic – widac, ze niekieruje sie jedynie checia zysku. polecam

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 15 października 2015 o 19:03
  Permalink

  W zeszłym roku dzięki jego nieocenionej pomocy wygrałem w sądzie sprawę, w której moja była żona chciała pozbawić mnie mojego majątku, znacznej zresztą wartości. Przed rozpoczęciem sprawy otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą dla mnie informację o mojej sytuacji prawnej. Sama sprawa poprowadzona została w sposób jak najmniej obciążający mnie emocjonalnie i z nader korzystnym rezultatem.

  Ranking: 5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *