Adwokat dr Mariusz Olężałek – Kancelaria Adwokacka w Łodzi

Adwokat Mariusz Olężałek jest doktorem nauk prawnych, a także Prorektorem ds. Kształcenia oraz jednocześnie Prodziekanem kierunku Prawo i Administracja w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jest laureatem nagrody specjalnej w konkursie „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018”, organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Prowadzi także zajęcia w ramach szkoleń dla aplikantów adwokackich przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

Kancelaria Adwokacka Adwokata doktora Mariusza Olężałka świadczy usługi związane z szeroko rozumianym prawem karnym (prawem karnym materialnym, prawem karnym międzynarodowym i postępowaniem w sprawach karnych ze stosunków międzynarodowych, prawem karnym skarbowym, prawem wykroczeń, prawem karnym wykonawczym), cywilnym, spadkowym, rodzinnym i opiekuńczym oraz z zakresu prawa autorskiego, prasowego i prawa pracy, a także z zadośćuczynieniem i odszkodowaniem dla represjonowanych z okresu PRL. Specjalizuje się również w sporządzaniu opinii prawnych.

To co wyróżnia Kancelarię Adwokata doktora Mariusza Olężałka to:

 • wyjazdy do klientów w całej Polsce;
 • dostępność od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a także możliwość spotkania w niedziele;
 • w sytuacji zatrzymania lub tymczasowego aresztowania – całodobowy telefon alarmowy do Kancelarii i szybki dojazd na czynności – nie tylko w województwie łódzkim, ale również w całej Polsce;
 • ogromna wiedza z zakresu prawa karnego i procesu karnego (w tym prawa karnego skarbowego oraz prawa wykroczeń, a także prawa karnego wykonawczego) – w szczególności odnośnie do wypadków drogowych i prowadzenia pojazdów po alkoholu, pomoc przy zatrzymaniach, aresztowaniach, uchylaniu tymczasowego aresztowania, przestępstwach narkotykowych i zorganizowanych grupach przestępczych;
 • reprezentowanie praw pokrzywdzonych przez sprawcę przestępstwa.
Rating: 7.5/10. From 2 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.7747786, Długość geograficzna: 19.4681301

Podlinkuj wpis:

Komentarz do “Adwokat dr Mariusz Olężałek – Kancelaria Adwokacka w Łodzi

 • 20 listopada 2019 o 14:33
  Permalink

  Doskonały prawnik karnista o szerokiej wiedzy i znajomości przepisów prawa. Zaangażowany w obronę klienta, zawsze uczestniczy osobiście w rozprawach. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że przygotowana przez niego linia obrony jak i same mowy są najwyższej jakości, to dzięki niemu zostałem uniewinniony ze sprawy w którą wplątałem się na skutek wdania się w niewłaściwe towarzystwo.

  Ranking: 5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *