Adwokat Dariusz Minkus

Kancelaria adwokacka MINKUS świadczy usługi prawne dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie: – doradztwa prawnego (udzielanie porad prawnych), – obrony Klientów w procesach karnych – na etapie przygotowawczym, sądowym i wykonawczym, – reprezentacji w sporach sądowych, organami administracji publicznej, pozostałymi. – sporządzania wszelkich pism procesowych oraz umów, – analizowania i opiniowania umów, – prowadzenia rozmów ugodowych, negocjacji, – wszczynania i prowadzenia wszelkich rodzajów egzekucji, – prowadzenia działań restrukturyzacyjnych – antywindykacyjnych, – organizowania szkoleń

Rating: 8.9/10. From 40 votes.
Please wait...

Dane firmy::


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.66358520000001, Długość geograficzna: 16.084667200000013

Podlinkuj wpis:

7 thoughts on “Adwokat Dariusz Minkus

 • 25 października 2016 o 21:09
  Permalink

  Mecenas przeprowadził moja sprawę rozwodową, panicznie się bałam mojego ex niepotrzebnie, bo Pan Mecenas okazał się nie tylko moim adwokatem ale i człowiekiem o wielkim zrozumieniu i życzliwości wobec , czułam się przy nim pewnie i bezpiecznie, jestem mu bardzo wdzięczna za jego życzliwość, stanowczość i profesjonalizm, mój ex nawet nie drgnął razem ze swoją szantrapą. Polecam Pana Mecenasa i dziękuję.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 11 października 2016 o 22:22
  Permalink

  Adwokat reprezentował mnie w sprawie o ustalenie, że spoczywający na mnie obowiązek alimentacyjny ustał. W sprawie odbyła się jedna rozprawa, po której sąd wydał wyrok ustalający wygaśnięcie tego obowiązku. Jestem zadowolony i dziękuję za trafne przewidywanie oraz sprawne prowadzenie sprawy.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 22 sierpnia 2016 o 07:21
  Permalink

  Potwierdzam i polecam bardzo rzetelny fachowiec, stanowczy i zdeterminowany, tak jak ktoś już tu napisał terminowy i ostry i potrafi też nie patyczkować się w uzyskaniu oczekiwanego efektu chociaż nie wszystko zależy od niego, ale stawia na swoim. Sad nieco ociagał się z wyznaczeniem rozprawy naszej sprawy, a mecenas skierował wniosek o przewlekłość i nagle termin się znalazł.

  Ranking: 4
  Odpowiedz
 • 19 sierpnia 2016 o 23:01
  Permalink

  Mnie prowadził już dwie sprawy, jedną rodzinną, a drugą karną. Jak jeszcze będę miał probleny z prawem to tylko do niego pójdę.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 19 czerwca 2016 o 11:48
  Permalink

  Skuteczny adwokat, doprowadził sprawę karną o przywłaszczenie mienia do pozytywnego zakończenia.

  Odpowiedz
 • 12 listopada 2015 o 16:21
  Permalink

  Dziękuję, że jest taki człowiek jak Pan mecenas który pokazał mi nową drogę która do dzisiaj była beznadziejna na której nie widziałam światełka w tunelu na lepsze jutro, że mogę ja i moje dzieci żyć w spokoju i z nadzieją. Bardzo dziękuję. Dusza człowiek i o wielkim sercu.

  Ranking: 5
  Odpowiedz
 • 11 czerwca 2015 o 13:18
  Permalink

  Niezwykły człowiek,a jako prawnik doskonały. Prowadził moje sprawy majątkowe i w każdej skutek był taki sam – wygrywałem. Mogę go wszystkim polecić za niezwykłe zaangażowanie w każdą sprawę.

  Ranking: 5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *